Печенкина Людмила Аркадьевна

Печенкина Людмила Аркадьевна.

"Ковыльный ОМ" КММ мұғалімі.

"Барлық мамандықтар қажет. Барлық мамандықтар маңызды", - деді ұлыКеңес ақындарының бірі В.Маяковский. Мен, шынында да бұл солай. Әртүрлі мамандықтар адамдар үшін маңызды және әр мамандықтың адамы сүйікті Отанымыздың дамуы мен өркендеуін еөз үлесін қосады.

Бірақ мұғалімнің жұмысы ерекше және жауапты-ол балаларға мейірімділік, жауапкершілік, адалдық, парасаттылық сезімін, өзіне міндеттер қоябілуге және оларға қол жеткізе білуге тәрбиелейді.

Печенкина Людмила Аркадьевна Балкашин ауданының Целиноград облысы, Богородка атты кентте дүниеге келген. Бала кезінен мұғалім мамандығын ұнататын және ол өзіне есінде әрқашан ойнап, мектепке: үйретті қаындатрын, досқыздар, бұл – онда ол зеректігін және проверяла тетрадки.

Мектепте география пәнінің мұғалімі болғысы келді. Бұл тақырыпқа деген сүйіспеншілікті оған асыл және өте мейірімдімұғалім Килинник Любовь Ивановна үйретті. Жаңа ашылулар, туған өлкенің табиғаты, материктер мен мұхиттардың сұлулығы туралы әңгімелерімен Любовь Ивановна жайғана таңқалдырды. Людмила Аркадьевна мұғалім мен пәннің өзін жақсы көрді. Бірақ ол бірден география мұғалімі бола алмады. 8-сыныптан кейін Рудный қ.педучилищесіне бастауыш сынып мұғалімдеріне оқуға түстім, 10-сыныптан кейін түсеалмаймын деп қорқып, мұғалім болғым келді. Училищеден кейін сүйікті туған мектебіне бастауыш сынып мұғалімі болып келді. Бірақ география пәнінің мұғалімі болуды ұсынғаннан кейін, ол жоғары сыныптарға ауысудан тартынбады. Мектепте 31 жыл география және тарих пәнінің мұғалімі болып жұмыс істейді. Осы уақыт аралығында Қостанай мемлекеттік пединститутын, география және тарих факультетін сырттай бітіріп, қазір жоғары санатқа ие.

Людмила Аркадьевна түрлі кәсіби байқаулардың қатысушысы және жеңімпазы. Ақмола облысы білім басқармасының "Алғысхатымен" және аудандық, облыстық және халықаралық деңгейдегі басқа да наградалармен марапатталған.

Жаңартылған күні: 28.09.2020 10:50
Құрылған күні: 28.09.2020 10:50