Волкова Т.Р.

Волковая Тамара Рудольфовна

«Ковыльный ОМ» КММ бастауыш сынып мұғалімі

Волковая Тамара Рудольфовна жарты ғасыр бойы өзін жасөспірімдер ұрпағын оқыту мен тәрбиелеу ісіне арнады. Балалар мен жұмыс оның өмірінің бір бөлігіне айналды. 1953 жылы 25 ақпанда дүниеге келген. 1973 жылы Целиноград педагогикалық училищесін бастауыш сынып мамандығы бойынша бітірген. Тамара Рудольфовна еңбек жолын 1973 жылы Сурган орта мектебінде бастады және бір жерде 40 жыл жұмыс істеді. Бастауыш буында оқыған кезде берік білім алған бірнеше ұрпақты тәрбиелеп, оқытып шықты. Бұл болашақ оқуда және жалпы өмірде сәттіліктің кепілі.

Педагогикалық шеберліктің барлық қыр-сырын игеруге тырысатын мұғалім әрқашан жаңа нәрселерді үйренуге тырысады, кәсіби жетілдіруді жалғастырады. Тамара Рудольфовна да ерекшелік емес. Ол Қостанай әлеуметтік университетіне оқуға түсіп, 2005 жылы оны әуел бастан таңдаған мамандығы – бастауыш сыныптар бойынша табысты аяқтады. Еңбек жолын 2013 жылдан бастап "Ковыльный орта мектебі" ММ-де жалғастырып, онда 6 жыл жұмыс істеді. Тамара Рудольфовна жұмыс қадеген жауапкершілікпен, жоғары орындаушылық пен тәртіптілікпен ерекшеленеді. Ол оқушыларында сол қасиеттерді дамытуға тырысты.

Тамара Рудольфовнаның екі қызы-Зеленко Наталья Сергеевна, Кутырева Ольга Сергеевна аналарының ізімен жүріп, педагогикалық қызметпен лайықты айналысады.

Қазір Тамара Рудольфовна құрметті демалыста. Оның Мұғалімдер күніне арналған ізгі тілектеріне оның көптеген шәкірттері қосылуы мүмкін, ол оған білім беріп, оны ересек өмірге шығарды. Осы керемет кәсіби мерекеде мұғалімге денсаулық, қуаныш, Сарқылмас қуат тілейміз.

Жаңартылған күні: 09.10.2020 11:38
Құрылған күні: 09.10.2020 11:38